Danışmanlık

Sungur Danışmanlık müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi, kuruluşların her türlü sorunuyla bire bir ilgilenmeyi ve bu sorunlara en etkili çözüm yollarını bulmayı hedefleyen, değişimlere hızlı ayak uydurabilen kimliği ile yeni teknoloji ve felsefeleri uygulayan, müşteri odaklı bir danışmanlık organizasyonudur.

Temel hedefimiz kurumsallığın oluşturulması veya kurumsal performansın sürekliliğinin sağlanması yanında şirketlere gereksinim duydukları tarafsız ve profesyonel yaklaşımlı öneri ve uygulama desteği sunmaktır. Değişen pazar ve dünya şartlarına uygun olarak şirketlerin performansının arttırılması, sorunlarına çözüm ve stratejik kararlarının  alınması aşamasında  en son metod ve teknikleri kullanarak yönetim danışmanlığı hizmetleri vermekteyiz.

Danışmanlık hizmetlerimiz yalnız teori bazında olmayıp, operasyonlarınız esnasında birlikte çalışarak kuruluşunuza azami faydayı sağlamak üzere yapılandırılmaktadır.

Türk üreticilerinin mevcut ürünlerinin ihracatının ve pazarlamasının sağlanması yanında, dış pazarlara uygun ürünlerin ve tasarımların geliştirilmesinde birlikte çalışılmakta ve optimum iş hacminin yaratılması için gerekli destek ve danışmanlık hizmeti sağlanmaktadır. Bunun yanısıra Türkiye’de yatırım yapmayı hedefleyen yabancı firmalara verilen hizmetler yanında, özellikle Avrupa kökenli firmaların ülkemizden mal temin edilmesinde ve ihracatında da önemli bir rol oynanmaktadır.

Sungur Danışmanlık ürünlerinize, firmanıza, hedeflerinize uygun danışmanlık ve pazarlama destek hizmetlerini uzun yıllardan gelen birikimleri ile en iyi şekilde verebilmek için hizmetinizdedir.

 

  Sungur                         Danışmanlık ve Dış Ticaret Hizmetleri